Price: HK$1,149.00
| Color | Blue |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Coolpad |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 11 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G80 |
| SKU | sw2410296372156438 |